Založit webové stránky nebo eShop

Theresa Grantorino 

Tribal Fusion Bellydancer & Persian Dancer & Silk Road & Dances of Central Asia 

V případě zájmu o vystoupení informace v sekci Show! http://theresa.websnadno.cz/Show.html

Věnuji se od roku 2007 stylu Tribal Bellydance Fusion a také stylům Perského tance a Tancům Střední Asie, Orientálnímu tanci, různým fúzim těchto stylů a dalším klasickým i kreativním moderním tanečním formám.... Tanec beru jako cestu a stále pokračuji kupředu....

 

Mými učiteli , kterým děkuji za své vědomosti a dovednosti, byli zahraniční i čeští přední tanečníci Orientálních tanců, Tribal i Perského tance, Tanců Střední Asie a dalších stylů, Contemporary, Jazzdance, Dancehall, Balet orient a mnoho dalších kurzů a seminářů, Yoga, Bikramyoga, Pilates, Balet

 

/Rachel Brice, Bri Hurley, Rena Milgrom, Sashar Zarif, Farima Berenji, Morgana, Shereen, Lulu Sabongui, Michal Mach, Katka Krejčová, Eglal, Sahar, Pavla Šmerdová, Ansuya, Anasma, Kami Lidle, Samantha Emanuelle, Aron Mitu, Gulsara Bekbaysheva, Sahara Pixie, Olivia Mancino, Orit Maftsir, Alexej Riaboshapka, Azad Kaan, Oscar Flores, Serkan Tutar, Leila, Lea Toledano/.

 

 Jezdím na zahraniční festivaly za zkušenostmi /Italie, Izrael, Maroko, Španělsko/.

 

Mám za sebou program a výcvik Vědomé tělo (160h) Reny Milgrom, který se soustředí na Labanovu Analýzu Pohybu (LMA) a Barteniff Fundamentals, zkoumá jak vzniká pohyb v lidském těle.

 

S Tribal Fusion vystupuji sedmým rokem sólově i s projekty a skupinami Grantorino Ensemble, Huchi Kuchi, Shakti Shanti. Dva roky jsem vystupovala s kyrgyzsko-uzbecko-afghanskou kapelou Jagalmay na Respect Music Festival , Čínský Nový rok Fen Yun Song  a další akce 2010-2012.

 

S afghánským zpěvákem a hudebníkem Asadem Saifi a plzeňským bubeníkem na středoasijské perkuse Petrem Mastroiany (od roku 2010), vystupujeme na  cestovatelských výstavách a festivalech(Šangríla Plzen, Letem světem 2014, Íránský Filmový festival v Praze, Multikulturní akce v Plzni, pravidelná vystoupení pro Pakistánskou ambasádu v Praze).

 

Také jsem vystupovala ve skupině Reny Milgrom Erfané (Perské miniatury) a v tanečních projektech Sashara Zarifa (Mevlana, Strom přání, Křehké momenty, účast na neo súfijských tanečních rituálech ) pořádanými o.s. Openfield (2007-2012).

Aktuálně tančím solově nebo improvizace s Petrem Mastroiany. Zabývám se také neo sufijskými dervišskámi tanci (druhá generace) a pořád se vzdělávám v různách tancích i taneční technice.

 

Taneční vstupy jsou z velké části či úplně v autentických kostýmech  z orientálních zemí, z Maroka, Uzbekistánu - Samarkandu, Taškentu i z dalších zdrojů, z pakistánského Lahore, z Kyrgyzstánu, Indie a dalších zemí středoasijských regionů či šité podle autentické předlohy na míru.

Dovezené šperky a rekvizity prochází z Maroka, Turecka, Afghánistánu, Pákistánu, Indie, Thajska a dalších exotických zemí.


 

 

Tance/Dances:
 
Persian Classical 
Persian Modern 
Persian Fusion
Afghani
Pakistan Pashto & Baluchi 
Uzbek
Azerbaidjan
Drum solo with Drummer of Oriental & Persian percussions
Neo Sufi Whirling Dervish Inspiration Dance
Contemporary Tribal
Tribal Bellydance Fusion
ATS American Tribal Style
Oriental Bellydance; Beledi, Raks Shaqi, Saidi with stick, Isis wings
Oriental Fantasy & Fusion
Dances with Finger Cymbals - Zills, Sagat, (prstové činelky), with Veil
Fireshow wih Firefans
UV Fantasy Dance

 

 

 


 

TOPlist